Mechanik przyczep

[Oferuję] Praca w Holandii > Dam pracę > Mechanika/Motoryzacja

Opublikowano: 09-05-2022 | Wygaśnie: 08-06-2022

+48 (32) 209 70 10

Dodane przez: 1toDrive
Region: Zagranica

Opis

Jesteś zdolny technicznie i pasjonujesz się ciężarówkami? Swoją pracę wykonujesz dokładnie i sumiennie?
Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, będziesz doskonale pasował jako mechanik samochodów ciężarowych u jednego z naszych klientów!

Miejsce pracy: Amsterdam lub Roosendaal

Zakres obowiązków:
Jako członek zespołu wykorzystasz swoje umiejętności mechaniczne w obsłudze i naprawie przyczep. To wyjątkowe stanowisko dla kogoś z pozytywnym nastawieniem, doskonałymi umiejętnościami technicznymi i chęcią odniesienia sukcesu.

Pracować będziesz od poniedziałku do piątku (czasem w soboty), 50-60 godzin tygodniowo.

Na tym stanowisku wykonywać będziesz wszystkie typowe prace naprawcze na przyczepach:

  • Samodzielna konserwacja i naprawa wszystkich typów przyczep i ciężarówek
  • Wykonywanie prac spawalniczych, piłowania, wiercenia i szlifowania
  • Sprawdzenie elektryki, remont układów hamulcowych itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych / przyczep
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Własny samochód na dojazdy do/z pracy

Oferujemy:

  • Holenderski kontrakt
  • Stawka godzinowa € 14,07 (możliwość negocjacji)
  • Stabilna praca w znanej firmie transportowej
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Pieniądze wakacyjne (8,3%) i płatny urlop wypoczynkowy (25 dni rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program Emerytalny (po przepracowanych 8 tygodniach)
  • Zakwaterowanie

Zainteresowała Cię oferta?

Wyślij swoje CV, a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą

Informacje dodatkowe

Stawka /brutto: od 14.07
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Przejazd z Polski za granicę: Wymagany własny transport
Język obcy? : Angielski
Stopień znajomości języka?: Komunikatywna
Doświadczenie zawodowe do tej oferty pracy.: Wymagane doświadczenie
Rodzaj pracy: Praca stała
Oferta pracy dla:: Mężczyzn, Kobiet
Rekrutacja online?: Tak
Lokalizacja: Amsterdam ; Roosendaal, Holandia
Pracodawca zapewnia: Zakwaterowanie, Pomoc w załatwieniu formalności, Obuwie robocze, Płatny urlop, Ubezpieczenie, Pomoc koordynatora na miejscu