Praca na magazynie zoologicznym-bez stawki wiekowej !

[Oferuję] Praca w Holandii > Dam pracę > Praca na magazynie

Praca na magazynie zoologicznym-bez stawki wiekowej !

Opublikowano: 01-06-2022 | Wygaśnie: 16-12-2022


48 573-104-386

Dodane przez: Aneta
Region: Zagranica

Opis

Ijsvogel Retail to firma specjalizująca się w dostarczaniu produktów dla zwierząt do sklepów zoologicznych oraz klientów indywidualnych.  Atmosfera w firmie jest przyjazna, luźna. Większość pracowników jest pochodzenia polskiego.

WYMAGANIA:

mile widziane prawo jazdy

dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

podstawowa znajomość języka angielskiego 

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Order picking - praca polega na kompletowaniu zamówień do sklepów zoologicznych. Produkty pikowane są za pomocą skanera ręcznego i układane są na paletach umiejscowionych na wózkach EPT. Czasami worki z karmą mogą być cięższe (15 - 20kg). Na tym dziale pracuje się od poniedziałku do piątku na porannych zmianach.

E-commerce – to dział w którym kompletuje się i pakuje zamówienia dla kientów indywidualnych, którzy zamówili produktu online. Cześć osób zbiera zamówienia na palety, inni segregują na poszczególnych klientów i pakują w ozdobne pudła. Na tym dziale pracuje się od poniedziałku do niedzieli w godzinach popołudniowych.

Dział Ekspedycji -Inslag. Praca przy rozładunku towarów które przejeżdżają samochodami dostawczymi. Trzeba je wypakować z samochodów i paleciakiem zawieźć do odpowiedniego działu. Praca również może polegać na przygotowywaniu produktów do wysyłki, układanie na paletach, foliowanie i zawożenie w odpowiednie miejsce na magazynie.

Dział Corve - praca na popołudniowe zmiany (14.00-23.00).  Do obowiązków należeć może pickowanie plus dodatkowe obowiązki - czyli sprzątanie i  upewnienie się, że w dziale wszystko jest uporządkowane itp. (Np. od 7 do 13 pracownik pickuje, a od 13 do 15 sprząta/dba o wizerunek zakładu itp.)  -  na tym dziale jest dodatek pieniężny 69 centów / h, ale TYLKO za pickowanie.

Food Reacher  - pracownicy pickują cięższe gabarytowo rzeczy – praca na poranną zmianę (6:00- 15:00) tutaj również jest dodatek 69 centów do każdej godz.

Praca jest przez 5 dni w tygodniu na jedną zmianę od 6:00- 15:00.

OFERUJEMY:

opiekę polskiego koordynatora

pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

wypłaty co tydzień

dodatki zmianowe, wakacyjne

zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych

ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

holenderska umowa o prace 

Spodobała Ci się oferta ? Aplikuj już dziś ! Wyslij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu liub zadzwon 48 573104386 

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273

Informacje dodatkowe

Stawka /brutto: 11
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Przejazd z Polski za granicę: Zapewniamy płatny
Język obcy? : angielski
Stopień znajomości języka?: Podstawowa
Doświadczenie zawodowe do tej oferty pracy.: Bez doświadczenia
Rodzaj pracy: Praca sezonowa/tymczasowa
Pracodawca zapewnia: Transport do pracy, Zakwaterowanie, Pomoc w załatwieniu formalności, Samochód służbowy na miejscu, Odzież roboczą, Obuwie robocze, Płatny urlop, Szkolenie stanowiskowe, Premie/Bonusy, Ubezpieczenie, Pomoc koordynatora na miejscu

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Podobne ogłoszeniaTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję

it is a wide selection of https://www.replica-watches.is/ that suit men and women with free shipping worldwide. best watchesbuy on the for the consistent expansion. swiss best gradewatches. best tbfreewheelers.com review pushes out lots of remarkable mid- to high-end watches. filipinonet.com best seller. if you plan buying a high quality breitlingreplica.to you need to know detailed aspects written down by watch professionals like james. breitling.to hilarity exceptional method. best https://www.hublotwatches.to/ review produces advanced mechanised wrist watches. we offer you swiss https://www.hublot.to/. omegawatch for sale in usa high-performance steel ring are positioned between crystal clear glass along with the event returning cover up. omega seamaster replica for sale to create truly professional high-level convoluted functionality pay attention to.