Montaż rowerów i komponentow rowerowych

[Oferuję] Praca w Holandii > Dam pracę > Produkcja

Opublikowano: 21-08-2022 | Wygaśnie: 19-10-2022

48 573-104-386

Dodane przez: Aneta
Region: Zagranica

Opis

Agencja pracy Flexcraft zatrudni osoby do montażu rowerów

Marka Giant to światowy lider na rynku wysokiej jakości rowerów, komponentów i akcesoriów. Stanowi część Giant Group, która powstała w 1972 roku, i utożsamia staranne wykonanie, nowoczesną technologię oraz innowacyjny design.

Dla naszego klienta zajmującego się produkcja roerow i akcesoriów rowerowych poszukujemy pracowników produkcji.

Zakres obowiązków :

Praca polega na składaniu rowerów marki Giant dziecięcych, górskich, trekkingowych oraz elektrycznych

(każda osoba zajmuje się 1 elementem na linii montażowej). Pakowanie i zabezpieczenie skręconych wcześniej rowerów do wysyłki i kontrola jakości

Zmiany :

6-14.30

15-23

Wymagania  :

- angielski komuniaktywny

- zdolności manualne i techniczne

- chęć związania się na minimum 3 miesiące

Oferujemy :

- zakwaterowania w pokojach 2 osobowych

- regularne wypłaty tygodniowe

- opieke koordyantora

- ubezpieczenie

- dodatki zmianowe, wakacyjne

- kontrakt holenderski

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta wyslij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwon 48 573104386

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273

Informacje dodatkowe

Stawka /brutto: 13.73
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Przejazd z Polski za granicę: Zapewniamy płatny
Język obcy? : angielski
Stopień znajomości języka?: Komunikatywna
Doświadczenie zawodowe do tej oferty pracy.: Mile widziane doświadczenie
Rodzaj pracy: Praca sezonowa/tymczasowa
Lokalizacja: Lelystad
Pracodawca zapewnia: Transport do pracy, Zakwaterowanie, Pomoc w załatwieniu formalności, Samochód służbowy na miejscu, Odzież roboczą, Obuwie robocze, Płatny urlop, Szkolenie stanowiskowe, Premie/Bonusy, Ubezpieczenie, Pomoc koordynatora na miejscu