spawacz mag

[Oferuję] Praca we Francji > Dam pracę > Monter

No photo

Opublikowano: 14-09-2022 | Wygaśnie: 14-10-2022

785550732

Region: Zagranica
Adres:Wieczorynki 29

Opis

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Poszukujemy osób od zaraz na stanowisko :

Spawacz maszyn rolniczych

Lokalizacja: okolice Lyon - Trevoux oraz Arnas

Zakres obowiązków:

  • spawanie mag  - elementy maszyn rolniczych.

Wymagamy:

  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego na stanowisku spawacz mag.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 17,54 euro brutto całkowite,
  • dodatek za pracę zmianową jak i za odzież,
  • pracę zmianową  również pracę w soboty,
  • nadgodziny dodatkowo płatne od 36h + 25%, od 44h +50%,
  • polską umowę o pracę na czas określony,
  • składki zdrowotne odprowadzone w Polsce  od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji,
  • zwrot za dojazd do Francji (tzw. Kilometrówka + opłata za autostrady) lub zakup biletu na autokarowego,
  • bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy,
  • opieka polskiego koordynatora.

Prosimy o wysłanie CV na adres patrycja.sochacka@ecojob.pl tel. 785 058 767

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Informacje dodatkowe

Stawka /brutto: 17,54
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Przejazd z Polski za granicę: Zapewniamy bezpłatny
Pracodawca zapewnia: Zakwaterowanie, Pomoc w załatwieniu formalności, Samochód służbowy na miejscu, Odzież roboczą, Obuwie robocze, Szkolenie stanowiskowe, Możliwość pobierania zaliczek, Posiłek/Wyżywienie, Ubezpieczenie