Praca w zakładzie drobiarskim-bez języka-bez doświadczenia-od zaraz

[Oferuję] Praca w Holandii > Dam pracę > Produkcja

Praca w zakładzie drobiarskim-bez języka-bez doświadczenia-od zaraz

Opublikowano: 05-10-2022 | Wygaśnie: 22-02-2023


48 573-104-386

Dodane przez: Aneta
Region: Zagranica

Opis

Kraats Kip to zakład drobiarski. Jest to firma zajmująca się rozbiorem drobiu dobrej jakości. Oprócz produktów z kurczaka w asortymencie znajdują się również produkty z indyka, dziczyzny i drobiu, kiełbaski z grilla oraz wyroby gotowe. Kraats Kip stawia na najwyższą jakość, posiada certyfikat ISO 22000.

Stanowiska pracy:

Praca przy obróbce drobiu - wycinanie udek i oczyszczanie filetów. Jest to dział, w którym pracują osoby z doświadczeniem „na nożu”.

Pracownicy produkcji, in-pack. Standardowe tempo pracy, praca stojąca i  w ruchu. Na tym dziale doświadczenie w pracy z nożem nie jest wymagane. Atutem jest doświadczenie na linii produkcyjnej, praca w zakładach drobiarskich, przetwórstwa mięsa wołowego czy wieprzowego ale nie jest to konieczne. Najważniejsze są chęci do pracy i zaangażowanie.

Wymagania : 

- chęci do pracy

- mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy : 

-regularne wypłaty tygodniowe 

- ubezpieczenie

- dodatki wakacyjne,zmianowe, za pracę w weekendy

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

- dojazd do pracy

- opiekę polskiego koordynatora

- pomoc w zorganizowani uwszystkich formalności

- pewna liczbe godzin 

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj przez formularz lub wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386 !

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273

Informacje dodatkowe

Stawka /brutto: 10.80
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Przejazd z Polski za granicę: Zapewniamy bezpłatny
Język obcy? : brak
Stopień znajomości języka?: Bez znajomości
Doświadczenie zawodowe do tej oferty pracy.: Bez doświadczenia
Pracodawca zapewnia: Transport do pracy, Zakwaterowanie, Pomoc w załatwieniu formalności, Samochód służbowy na miejscu, Odzież roboczą, Obuwie robocze, Płatny urlop, Szkolenie stanowiskowe, Premie/Bonusy, Ubezpieczenie, Pomoc koordynatora na miejscu

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Podobne ogłoszeniaTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję

it is a wide selection of https://www.replica-watches.is/ that suit men and women with free shipping worldwide. best watchesbuy on the for the consistent expansion. swiss best gradewatches. best tbfreewheelers.com review pushes out lots of remarkable mid- to high-end watches. filipinonet.com best seller. if you plan buying a high quality breitlingreplica.to you need to know detailed aspects written down by watch professionals like james. breitling.to hilarity exceptional method. best https://www.hublotwatches.to/ review produces advanced mechanised wrist watches. we offer you swiss https://www.hublot.to/. omegawatch for sale in usa high-performance steel ring are positioned between crystal clear glass along with the event returning cover up. omega seamaster replica for sale to create truly professional high-level convoluted functionality pay attention to.