Pracuj w Holandii z 24/7 drive !

[Oferuję] Praca w Holandii > Dam pracę

Pracuj w Holandii z 24/7 drive !

Opublikowano: 23-05-2023 | Wygaśnie: 22-06-2023


+48(32)2097010

pokaż adres email...

Dodane przez: Awatar 247drive
Region: Zagranica

Opis

Znasz język angielski i chciałbyś pracować na holenderskim kontrakcie?

Jesteś we właściwym miejscu!

 

Zajmujemy się długoletnim zatrudnieniem pracowników z różnych regionów Europy. Jesteśmy obecni w różnych krajach i mówimy wieloma językami, aby jak najlepiej przedstawić warunki pracy. Spotkasz nas w Holandii, Polsce, Rumunii, Bułgarii i na Litwie.

 

Skontaktuj się z nami, a nasz rekruter pomoże Ci wybrać pracę, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom!

________________________________

Co możemy Ci zaoferować?

W naszej ofercie możesz znaleźć przeróżne oferty pracy, wymagające mniejszego lub większego doświadczenia na wskazanym stanowisku.

Zatrudniamy pracowników w różnych branżach: od pracowników produkcyjnych, przez pracowników magazynowych, aż po doświadczonych mechaników, a w każdym przypadku przedstawiając Cię klientowi w sposób osobowy, tak abyście poznali się jeszcze przed Twoim przyjazdem.

_________________________________

Jak wygląda nasz proces rekrutacji ?

  • Wysyłasz nam swoje CV
  • Nasz rekruter kontaktuje się z Tobą i wspólnie wybieracie odpowiednią ofertę, którą otrzymasz e-mail’em wraz ze wszystkimi szczegółami współpracy
  • Nasz rekruter poprosi Cię o wypełnienie kwestionariusza osobowego na podstawie którego zostanie stworzona umowa oraz wysłanie numeru telefonu do poprzedniej firmy w celu sprawdzenia referencji.

Spokojnie ! Nie interesuje nas to, czy byłeś lubiany przez szefa, ale jakim pracownikiem byłeś 😊

  • Nasz rekruter stworzy Twój profil dzięki któremu nasz klient będzie mógł poznać Twoje doświadczenie i umiejętności.
  • Koordynator skontaktuje się z Tobą aby umówić spotkanie z klientem lub termin przyjazdu do naszego biura w Holandii.
  • Przyjeżdżasz do nas do biura i po załatwieniu formalności jesteś gotowy do pracy!

Zadbamy o to byś poznał wszystkie szczegóły niezbędne do pracy w Holandii, powiemy Ci jak czytać paski wypłat, co robić w razie choroby i jak planować swój urlop. Poznasz też osobiście osobę, która zadba o Ciebie przez całą naszą współpracę.

________________________________

A TERAZ DO RZECZY !

Oto przykładowych 9 ofert, które możemy Ci zaproponować:

________________________________

1.  PRACOWNIK PRODUKCJI – obsługa maszyn i obsługa elektronarzędzi dla pracowników z doświadczeniem w automotive. Stabilne zatrudnienie w stałych godzinach, w systemie dwuzmianowym.

     Stawka? € 16,65 – 17,53 brutto / godzina

________________________________

2.  ŁADOWACZ ŚMIECIARKI – stabilna praca, w której nie ma co martwić się przestojami. Praca fizyczna, na dworze, w której nikt nie „stoi Ci nad głową”.  Nie musisz mieć doświadczenia, tylko siłę fizyczną i chęci!

   Stawka? W zależności od lokalizacji od €13.10 do €14.68 brutto/godzina

________________________________

3.  MONTER – praca w firmie produkującej autobusy przy montażu wyposażenia. Jedna zmiana, 40 godzin tygodniowo, spokojna, manualna praca  w przyjaznej atmosferze.

     Stawka?  € 14,91-15,38 brutto/godzina

________________________________

4. PRACOWNIK MAGAZYNOWY – praca w centrum dystrybucyjnym jako operator wózka wysokiego składowania (reach truck) i EPT. Wymagamy doświadczenia i holenderskich certyfikatów. Praca zawsze w godzinach porannych, bez niekończących się nadgodzin.

   Stawka? € 13,42 euro brutto/godzina

________________________________

5. LAKIERNIK lub MALARZ PROSZKOWY – stabilne godziny pracy, a już po roku przejście na bezpośredni kontrakt pod firmę ! Wymagamy doświadczenia i gotowości aby pojawić się osobiście na spotkaniu z klientem.

   Stawka? € 14-16 brutto/godzina w zależności od doświadczenia

________________________________

6. MECHANIK NACZEP – dużo godzin i stabilne zatrudnienie w anglojęzycznym zespole. Wymagane doświadczenie jako mechanik naczep lub mechanik samochodowy

   Stawka? € 17,64 brutto/godzina w zależności od doświadczenia

________________________________

7. OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO – praca w firmie zajmującej się odzyskiem metali z odpadów. Praca dla kogoś z doświadczeniem jako operator typu forklift, kto mieszka w okolicy Venlo lub posiada auto na dojazd do pracy.

Stawka? €13 – 15 euro brutto/godzina

________________________________

8. MECHANIK PRODUKCJI / PRACOWNIK MONTAŻU AUTOBUSÓW – montaż konstrukcji autobusów i obsługa pakietu Office. Praca w systemie dwuzmianowym; wymagane doświadczenie w automotive.

    Stawka? € 16,99 – 17,53 butto/ godzina

________________________________

9.  MECHANIK ( samochodowy, autobusów, ciężarówek, itp.) – prace mechaniczne przy produkcji autobusów elektrycznych. Stabilne zatrudnienie i czysta praca. Wymagane 2-3 lata doświadczenia w zawodzie i gotowość spotkania z klientem „na żywo”.

   Stawka? € 18,39 – 21,55 brutto/godzina

____________________________________

 

Zainteresowała Cię którakolwiek z ofert ?

Wyślij swoje CV, a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i opowie o możliwościach!

Informacje dodatkowe

Stawka /brutto: 13.10-22.55
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Przejazd z Polski za granicę: Wymagany własny transport
Język obcy? : Angielski
Stopień znajomości języka?: Komunikatywna
Rodzaj pracy: Praca stała
Oferta pracy dla:: Mężczyzn, Kobiet, Par
Rekrutacja online?: Tak
Lokalizacja: Wiele lokalizacji
Pracodawca zapewnia: Zakwaterowanie, Pomoc w załatwieniu formalności, Odzież roboczą, Obuwie robocze, Płatny urlop, Premie/Bonusy, Ubezpieczenie, Pomoc koordynatora na miejscu

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Podobne ogłoszeniaTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję

it is a wide selection of https://www.replica-watches.is/ that suit men and women with free shipping worldwide. best watchesbuy on the for the consistent expansion. swiss best gradewatches. best tbfreewheelers.com review pushes out lots of remarkable mid- to high-end watches. filipinonet.com best seller. if you plan buying a high quality breitlingreplica.to you need to know detailed aspects written down by watch professionals like james. breitling.to hilarity exceptional method. best https://www.hublotwatches.to/ review produces advanced mechanised wrist watches. we offer you swiss https://www.hublot.to/. omegawatch for sale in usa high-performance steel ring are positioned between crystal clear glass along with the event returning cover up. omega seamaster replica for sale to create truly professional high-level convoluted functionality pay attention to.