Barista

[Oferuję] Praca w Niemczech > Dam pracę > Turystyka /Hotelarstwo/Gastronomia

Barista

Opublikowano: 09-02-2024 | Wygaśnie: 10-03-2024

+48 6-7910918

pokaż adres email...

Dodane przez: Awatar rekrutacje-zagraniczne
Region: Zagranica
Adres:-

Opis

Barista/ Starszy Barista

Dla naszego Klienta, sieci znanej kawiarni, zlokalizowanych na terenach amerykańskich baz wojskowych w Niemczech, poszukujemy Kandydatów na stanowisko barista/starszy barista

Lokalizacja: Niemcy (m.in.: Spangdahlem, Ramstein-Misenbach, Grafenwohr, Boblingen)

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stawkę godzinową 14.00 euro brutto na stanowisku barista
  • Stawkę godzinową 14.50 euro brutto na stanowisku starszy barista
  • Bezpłatne zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc
  • Samochód służbowy przez pierwszy miesiąc
  • Płatny program szkoleniowy trwający 2 tygodnie dla Baristy i 3 tygodnie dla Starszego Baristy
  • 1 darmowy napój co 4 godziny
  • Zniżka na jedzenie 50%
  • Ziarna kawy i towary z 30% zniżką
  • Premię za wyniki sprzedażowe
  • Odzież roboczą (czepek, fartuch)
  • 40h pracy tygodniowo
  • Pracę od poniedziałku do niedzieli
  • Elastyczny, system pracy (zmiany miedzy 6:00 do 20:00)
  • 4 tygodnie płatnego urlopu
  • 1 godzina płatnej przerwy

Zadania:

  • Dokładne przyjmowanie zamówień
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Przygotowywanie kawy / napojów
  • Rozliczanie gotówki
  • Przyjmowanie dostaw i umieszczanie produktów we właściwym miejscu
  • Sprzątanie sklepu
  • Otwieranie i zamykanie sklepu
  • Wykonywanie przydzielonych zadań

Wymagania:

  • Umiejętność liczenia
  • Barista – ok. 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta (restauracje, bary, kawiarnie, fast food)
  • Starszy barista ok. 3 lat doświadczenia (restauracje, bary, kawiarnie, fast food)
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość j. niemieckiego nie jest wymagana – ale będzie dodatkowym atutem
  • Kultura osobista i dobre nastawienie do klienta
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Informacje dodatkowe

Stawka /brutto: 14-14.50
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Przejazd z Polski za granicę: Wymagany własny transport
Język obcy? : angielski
Stopień znajomości języka?: Komunikatywna
Doświadczenie zawodowe do tej oferty pracy.: Wymagane doświadczenie
Rodzaj pracy: Praca stała
Oferta pracy dla:: Mężczyzn, Kobiet
Rekrutacja online?: Tak
Ilość wolnych wakatów: 10
Lokalizacja: Spangdahlem, Ramstein-Misenbach, Grafenwohr, Boblingen
Pracodawca zapewnia: Transport do pracy, Zakwaterowanie, Samochód służbowy na miejscu, Odzież roboczą, Płatny urlop, Szkolenie stanowiskowe, Premie/Bonusy, Posiłek/Wyżywienie