Lider zmiany na produkcji

[Oferuję] Praca w Danii > Dam pracę > Produkcja

Opublikowano: 04-07-2024 | Wygaśnie: 03-08-2024

+48 660-575-888

Kontakt przez Messenger

Dodane przez: Awatar QuickStaff2024
Region: Zagranica

Opis

Informacje

  • Lider zmiany na produkcji

  • Numer oferty: P-5

  • Start pracy: sierpień 2024

  • Koniec pracy: maj 2025

  • Ilość wakatów: 2

Oczekujemy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzi,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Odpowiedzialność i sumienność,

  • Dyspozycyjność w wyznaczonym terminie,

  • Własne auto do dojazdu do pracy,

  • Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane.

Oferujemy

Stawka godzina  161,17 dkk  brutto
Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​: 9800 PLN

8500 podstawa + 1300 PLN pieniądze wakacyjne

Po okresie próbnym (3 miesiące) darmowe zakwaterowanie,

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie zespołem pracowników (do 20 osób),

  • Organizacja pracy oraz nadzór nad planem zamówień oraz grafikiem pracy,

  • Przygotowanie maszyn do pracy i obsługa,

  • Rozdzielenie pracowników na stanowiska,

  • Dostarczanie owoców w skrzyniach na podnośniki maszyn za pomocą wózków elektrycznych,

  • Odbieranie palet z gotowym produktem, etykietowanie, obsługa komputera,

  • Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego,

  • Przeprowadzenie szkoleń BHP,

  • Kontakt w języku angielskim z duńskim klientem.

Informacje dodatkowe

Stawka : brutto
Proponowana stawka: 161,17 dkk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Przejazd z Polski za granicę: Wymagany własny transport
Języki obce? : język angielski
Stopień znajomości języka?: Zaawansowana/Bardzo dobra w piśmie i mowie
Doświadczenie zawodowe do tej oferty pracy.: Wymagamy podobnego doświadczenia
Rodzaj pracy: Praca stała
Oferta pracy dla:: Mężczyzn
Rekrutacja online?: Tak
Ilość wolnych wakatów: 2
Lokalizacja: Dania, wyspa Lolland
Pracodawca zapewnia: Zakwaterowanie, Pomoc w załatwieniu formalności, Szkolenie stanowiskowe, Możliwość pobierania zaliczek, Ubezpieczenie, Pomoc koordynatora na miejscu
Wymiar czasu pracy: 150 - 190 godzin tygodniowo
Praca zmianowa: NIE